Trading/pl

Z xatromania wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ta strona to przetłumaczona wersja strony Trading, a tłumaczenie jest ukończone w 100%.

Inne języki:
العربية • ‎bosanski • ‎dansk • ‎Deutsch • ‎English • ‎español • ‎français • ‎magyar • ‎italiano • ‎Nederlands • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎română • ‎српски / srpski • ‎srpski (latinica)‎ • ‎ไทย • ‎Tagalog • ‎Türkçe

Kiedyś trzeba days i trzeba xatromanias, czasem trzeba xatromanias i trzeba days. Czasami chcesz handlować powers, lub kupić powers z telefonem days o obrocie days dla powers. Ten poradnik pokaże ci jak używać xatromania obrotu silnika dla łatwiejszego i bezpieczniejszego obrotu. Aby znaleźć użytkowników do Trade idź do trade chats.

Bezpieczny interfejs Handlu. Aby otworzyć aplikację, należy wpisać słowo trade na czacie pv, i kliknij na nią.

Co to jest handlowanie?

Bezpieczny handel jest proces wymiany XATS,dni lub uprawnienia między tobą a osobą jesteś handlowych z. Oba wpisać żądaną ilość XATS,dni i/lub uprawnień, które chcesz wymienić i czy oferta spełnia oba twoich oczekiwań, dalej z branżą potwierdzając go z hasłem Twojego xatromania konta, położonej niżej aplikacji.

Nad aplikacji można zobaczyć przycisk "AddAll" i pasek wyszukiwania.

  • W "AddAll" doda jeden zestaw każdej mocy obecnie właścicielem. Jeśli masz wielokrotności jednej władzy, tylko jedna zostanie dodana do momentu kliknięcia przycisku innym razem. Może to powodować pewne opóźnienia, jeśli masz dużą ilość różnych mocach.
  • The pasek wyszukiwania wyszuka wszelkie uprawnienia, które rozpoczynają się od wprowadzonych liter. Na przykład, jeśli dodano "EA" do baru, wszelkie uprawnienia, które zaczynają się od "ea", które posiadają w danym okresie, takich jak EAstereggEAsterland. Aby ponownie zobaczyć resztę swoich kompetencji, wystarczy usunąć wszystkie litery w pasku wyszukiwania. Uwaga: Należy używać małych liter w pasku wyszukiwania do jego pracy.

W górnej części aplikacji handlu wyświetla łączną kwotę XATS, dni i uprawnień, jakie masz na koncie. Część środkowa lewej wyświetla swoją ofertę, a punkt środkowy prawej wyświetla ofertę od osoby, z którą handlujesz .

Po oba dokonaniu oferty i zgodzić się na przeprowadzenie handlu wypełnić hasło Twojego xatromania konta w dolnym polu "Hasło", kliknij "Akceptuj handel", podwójnie sprawdzić oferty upewnić, że wszystko jest tak jak powinno być i kliknij "Potwierdź handlu", aby pomyślnie zakończyć handel.

Proces podejmowania jednostronnych transakcji XATS lub dni.

Transferu

dać komuś XATS lub dni bez użycia silnika handlowej, kliknij na nazwę na liście użytkowników, a następnie kliknij przycisk Transfer.

W lewym górnym rogu okna, a także poniżej pola hasłem jest nazwa użytkownika od osoby, z którą przeniesienie XATS/dzień do. Upewnij się, że jest kim myślisz, że jest przed przeniesieniem. Włóż wiadomość, którą chcesz wyświetlić osobie otrzymującej XATS lub dni, a następnie przejść do wprowadzania xatromania hasło w polu Hasło, a kwota XATS lub dni jesteś przekazującej w swoich dziedzinach.

Uwaga: Minimalna kwota przelewu wynosi 10 XATS lub 1 dzień. Może być zwiększona przez Mint powers.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego mam te komunikaty o błędach,gdy jestem na trade?

  • Nie udało.

Jeżeli otrzymasz od nas wiadomość "Failed" po zaakceptowane i potwierdzone w handlu, to na ogół oznacza, że osoba, z którą handlujesz z ma wejście złe hasło, nie ma wystarczającej xatromanias, nie ma wystarczającej abonenta days, lub ich transfer jest trzymany.

  • Nie wystarczy xatromanias

Ten błąd zazwyczaj oznacza, że ​​nie ma wystarczająco dużo xatromanias przenieść, na przykład masz tylko 100 xatromanias ale staramy się do handlu 400 xatromanias, to oznacza że nie ma innego 300 xatromanias na pokrycie, co chce w handlu. Możesz dostać więcej xatromanias lub days przechodząc do www.xatromania.com sklep i klikając menu rozwijane, a następnie kliknij "Buy xatromanias days."

  • Nie wystarczająco dużo czasu abonentów

Otrzymasz ten błąd, ponieważ nie ma wystarczającej ilości dni na pokrycie handlu, którą próbujesz wykonać. Na przykład, można zaoferować 7000 dni, ale tak naprawdę tylko mają 3 dni. Spowoduje to otrzymujesz ten błąd. Możesz uzyskać więcej XATS lub dni, przechodząc do strony the buy page lub klikając na przycisk "Get XATS" znajduje się na pasku buźkę z czatu.

  • Bad hasło

Ten błąd oznacza, że ​​nie stawiają poprawnego hasła, prawidłowe hasło, aby wejść będzie hasło, które wybrałeś, kiedy już zarejestrowany na własną rękę www.xatromania.com czat konto. Aby odzyskać hasło, kliknij tutaj wybierz "Lost password/Username" na szczycie.

Uwaga: Błąd ten powoduje również wszystko co wejście do znikania, więc trzeba ponownie otworzyć aplikację handlową, aby spróbować ponownie.

  • xatromania Przekroczono limit Reserve

Może to nastąpić po zakupie xatromanias i days. To jest po prostu, aby zabezpieczyć się przed kimś innym na koncie dając im daleko. Jeśli chcesz ją usunąć lub zmniejszyć, można zakup Ultimate Game Card, otworzyć bilet, lub po prostu czekać na rezerwy w celu zmniejszenia.

  • Held

Held komunikat pojawia się, gdy Twoje konto zostało posiadaniu, które mogą być z kilku powodów. Twoje konto może być wykryte, że stał się ofiarą Phishing, i hold została automatycznie wprowadzone w celu ochrony Państwa xatromanias/days/powers. W tym przypadku będzie to zniknie w ciągu kilku dni, wystarczająco dużo czasu, aby przywrócić swoje konto i upewnij się Phisher nie może mieć swój xatromanias/days/powers z dala.

Jak uniknąć oszukany

Możesz uniknąć oszukany jak jest opóźnienie między naciśnięciem zaakceptować handel i zmiana ofertę bardzo szybko, zanim naciśniesz zaakceptować handlu ponownie. Ma to zapewnić, że bezpieczny system handlu jest bezpieczny w użyciu.

Jeśli ktoś oferuje ci 42000 days ale naprawdę mieli tylko 20 days, kiedy i innych transakcji naciśnij osoba, to znaczy nie tyle czasu abonenta do osoby, która próbuje do zaoferowania 42000 days i pokaże, że nie udało się do drugiej osoby.

Po kliknięciu przyjąć trzeba będzie kliknąć ponownie, aby potwierdzić wymianę. Zawsze upewnij się, że handel jest to, co chcesz przed potwierdzeniem. Jeśli poproszony o days, upewnić się, że wprowadzone days i nie xatromanias. Upewnij się, że prawidłowa ilość cyfr są tam, jak 330 xatromanias zamiast 33 xatromanias dla nameglow, lub 2000 xatromanias dla 200 days zamiast 200 xatromanias.

Proszę przeczytać Scams aby uzyskać więcej informacji.